logo.jpg
Meny

Byggevarekjeden BYGGFAG

Byggevarekjeden Byggfag ble stiftet i 1990. Kjeden eies av medlemmene og består i dag av 37 medlemmer. I tillegg til byggevareforretning, har mange av medlemmene også entreprenør- eller byggmesterforretning, og innehar høy faglig kompetanse. Byggfag er nå representert i store deler av landet. Hovedkontoret er lokalisert i Ålesund. 

ADMINISTRASJON BYGGFAG:

Daglig leder: Jostein Strand
Mobil: 901 73 252  
Epost: jostein@byggfag.no

Markedssjef: Jon Oldernes
Mobil: 917 94 223  
Epost: jon@byggfag.no 

Økonomisjef: Sverre Naalsund
Mobil: 971 13 363
Epost: sverre@byggfag.no

Kjedekoordinator: Vigdis Vedde Fiskerstrand
Mobil: 918 12 481  
Epost: vigdis@byggfag.no

Markedskoordinator: Kristoffer Nonstad
Direkte telefon: 70 10 23 26 Mobil: 454 20 973
Epost: kristoffer@byggfag.no

VÅRT ARKITEKTKONTOR 3Arkitekter AS:

Daglig leder
Arkitekt/Byggingeniør: Aina Pauline Torvik
Mobil: 920 12 470  
Epost: aina@3arkitekter.no

Faglig leder
Arkitekt/Byggingeniør: Lena Sekkingstad
Mobil: 415 74 653  
Epost: lena@3arkitekter.no

 

Lerstadvegen 545 6018 Ålesund
70 10 23 20 post@byggfag.no