logo.jpg
Meny

Bygg & System AS

På Mjølstadneset har vi det meste når det gjeld trelast, impregnert tre, panel, kledning, isolasjon, plater, papp, og liknande. Likeeins har vi på lager systeminnreiing og himling. Ferdigbehandla gipsplater, stålprofilar, himlingsprofilar og plater.

Vi har eigne snikkarlag både for bustad- og industribygg.

Vi leverer og monterer systeminnreiing for industribygg og kontor. Vår leverandør er Modulvegger, og presentasjon av deira produkt er å finne på www.modulvegger.no

Vi leverer og monterer solfangarar frå ASV Solar. Nettsida deira finn du her: http://asv.no/

Facebooksida vår finn du her: https://www.facebook.com/ByggSystemAs

facebook_200.png

Kontaktinformasjon
Sentralbord: 70 08 79 20     Faks: 70 08 79 01

Lager  Mjølstadneset

ove_web.jpg

Ove Rafteseth

Leiar lager

Tlf dir.: 932 23 981
ove@byggogsystem.no

per_web.jpg

Per Veien

Salg lager

bjarne_web.jpg

Bjarne Ingebrigtsen

Salg lager

Tlf. dir.: 479 33 640

trond_web.jpg

Trond Hasfjord

Sjåfør

Tlf.dir.: 932 49 550

runar_kvalsvik_web2.jpg

Runar Kvalsvik

Sjåfør/Lager

Tlf dir.: 952 77 468

Kontor

Mjølstadneset

bjarte_web.jpg

Bjarte Rovde

Driftsleiar

Tlf. dir.: 951 99 348
bjarte@byggogsystem.no

anders_web.jpg

Anders Leine

Ingeniør/teknisk teiknar

Tlf. dir. 932 23 426
anders@byggogsystem.no

bj_rn_petter_web.jpg

Bjørn-Petter Storøy

Kontor/ Innkjøp/ Salg

Tlf. dir.: 479 33 639
bjorn-petter@byggogsystem.no

johnny_web2.jpg

Johnny Storøy

Kontor/ Innkjøp/ Salg

Tlf dir.: 957 74 491
johnny@byggogsystem.no

svein_web.jpg

Svein Håvard Sævik

Kontor/ Innkjøp/ Salg

Tlf. dir.: 414 10 413
svein@byggogsystem.no

gisela_web.jpg

Gisela Selvåg

Kjøkken - Arbeidskle

Tlf.dir: 995 66 992
gisela@byggogsystem.no

sissel_web.jpg

Sissel Storøy

Kontor

Sentralbord: 70087920
Tlf.dir: 479 38 737
sissel@byggogsystem.no

BUTIKK

Mjølstadneset.

sylvi_web.jpg

Sylvi R. Harnes Frantzen

Leiar butikk

Tlf. dir.: 479 33 638
sylvi@byggogsystem.no

knut_arvid_web.jpg

Knut Arvid Kvalsvik

Salg butikk

Tlf. dir.: 479 11 811
knut-arvid@byggogsystem.no

sylvia_leine_web.jpg

Sylvia Leine

Salg butikk

karin_boe_web2.jpg

Karin Bøe

Kjøkkenkonsulent

Tlf dir.: 412 24 947
karin@byggogsystem.no

merethe_2_web.jpg

Merete Ødegård Kvalsund

Kjøkkenkonsulent

Tlf.dir.: 477 54 634
merete@byggogsystem.no

hilde_web.jpg

Hilde Djupvik

Salg maling

Tlf.dir: 413 47 277
hilde@byggogsystem.no

Kontor Fosnavåg

Besøksadresse:
Vågsgt. 21
6090 Fosnavåg

gunnar_web.jpg

Gunnar Gundersen

Dagleg leiar

Tlf. dir.: 932 23 982
gunnar@byggogsystem.no

gerhard_web.jpg

Gerhard Bakkely

Økonomi

Tlf. dir.: 975 83 032
gerhard@byggogsystem.no

Mer informasjon

Lerstadvegen 545 6018 Ålesund
70 10 23 20 post@byggfag.no